Önümüzdeki sezon moda perde çeşitleri

Önümüzdeki sezon moda perde çeşitleri

  1. Modern tasarımın gerçek perde trendleri
  2. Önümüzdeki sezon moda perde çeşitleri
  3. Perdeler için en yeni malzemeleri seçin
  4. Evinizin tasarımına son dokunuş
  5. Modern perde aksesuarları
  6. Salon Perdeleri 2020
  7. 2020 Perde trendleri
  8. 2020 İçin Perde kumaşları Trendi
  9. Motorlu Perdeler

Perde Trendleri 2020-2021

2020’deki moda trendi perdeler olarak adlandırılabilir. İdeal olarak, mümkün olduğunca hacimli olmalıdırlar. Tercihi havadar kar beyazı kumaşlardan sipariş ettikten sonra, odanızı daha hafif ve daha geniş hale getirebilirsiniz.

Japon ve Roma perdeleri artık daha az alakalı bir trend olmaya devam ediyor. Uzunluğu değiştirilebilen geniş bir kumaş şeridi olan ikincisi, minimalist iç mekanlar yaratmak için bir nimettir. Oturma odası veya yatak odası için Roma perdeleri satın alarak odalara zarafet ve konfor vereceksiniz. Kumaş sürgülü kapılara (gardırop şeklinde) uzaktan benzeyen Japon perdeleri, kreş için bir nimet olabilir. Kullanım kolaylığı ve konforuna ek olarak, bu şık perdeler mükemmel ışık iletimi ve çok parlak bir güneş ışığını yumuşatma yeteneğine sahiptir.

2020’de En Son Perde Tasarım Eğilimleri

Şık ve fonksiyonel stor perdeler de alaka düzeyini kaybetmez. Tek renkli versiyonları, oda atmosferine uyum atmosferi getiriyor. Deneylerden korkmayan aynı ev hanımları, pencerelerde fotoğraf baskısı olan perdeleri deneyebilirler. Aile fotoğraflarını, çocuk çizimlerini ve diğer resimleri çoğaltarak tasarım çözümüne bir “bükülme” ekleyebilir.

Lüks ve statü atmosferi yaratmayı mı hayal ediyorsunuz? Fransız perdeleri – pelmetleri – rakipsiz bir klasik şık standardı seçmekten çekinmeyin. Doğru, geniş odalarda harika görünüyorlar, küçük odalarda hantal görünebilirler. Yapısı birçok akan kıvrımla ayırt edici bölümlere ayrılan perdeler, stüdyo daireler ve geniş oturma odaları için ideal bir seçimdir.

Yılın bir başka moda trendi, oryantal tarzda perdeler. Egzotik iç mekanların modasına cevap veren modern perdeler arasında, pelmetlerin ve çok seviyeli kaskadların varlığını kabul eden tek seçenek budur. Odadaki pencereleri, püsküller ve saçaklarla tamamlanan kaligrafik süslemeler ve karmaşık desenlerle süslenmiş zarif altın kumaş perdelerle dövdükten sonra, kraliyet sarayına layık iç mekanı şık hale getireceksiniz.

Geçen 2019’da olduğu gibi, ülke tarzındaki perdeler hala popüler. Çiçek ve çiçek baskıları ile dekore edilmiş romantik perdelerle pencereleri kaldırarak, odanın dekorasyonuna taze ve yumuşak bir ruh hali getireceksiniz.

Yatay jaluzilerin yanı sıra muhteşem görünümlü filaman perdeleri de konumlarını korudu. Çok sayıda “şerit” halinde kesilmiş dokuma bir şerit olarak, düz veya çok renkli olabilirler. Rhinestones ve boncuklarla süslenmiş en lüks görünüm varyasyonları.

[/ vc_column_text]

[/ vc_column] [/ vc_row]