Modern perde aksesuarları

Modern perde aksesuarları

 1. Modern tasarımın gerçek perde trendleri
 2. Önümüzdeki sezon moda perde çeşitleri
 3. Perdeler için en yeni malzemeleri seçin
 4. Evinizin tasarımına son dokunuş
 5. Modern perde aksesuarları
 6. Salon Perdeleri 2020
 7. 2020 Perde trendleri
 8. 2020 İçin Perde kumaşları Trendi
 9. Motorlu Perdeler

Perde Trendleri 2020-2021

Sadece perdeler değil, aynı zamanda onlar için perde çubuğunun doğru seçimi – görünüşü, tasarımı ve tasarım kararı – pencerelerin görünümü ve tüm odanın tamamı doğrudan bağlıdır.

 • Modern kornişler değişebilir:
 • Kurulum yöntemi;
 • üretim malzemesi;
 • yapısal performans – klasik yuvarlak, profil, ip ve baget.

Kurulum yöntemine göre, kornişler şunlar olabilir:

 • Duvar – günlük kullanımda en güvenilir, sıkıca tutturulmuş, estetik görünümlü, dayanıklı ve konforlu olarak kabul edilir;
 • Tavan – çok zarif görünün ve düşen perdelerden muhteşem bir “şelale” taklit etmeyi mümkün kılın.

Üretim malzemesine bağlı olarak:

Ahşaptan yapılmış kornişler asla modası geçmeyecek. Dayanıklı, güzel, çevre dostu ve uzun bir hizmet ömrüne sahip olan bu ürünler, hem dekoratif hem de dekoratif unsurlar geliştirmek için bazen deri, metal veya cam elemanlar alan kıvırcık ve pürüzsüz bir yüzeye sahip olabilirler. Böyle bir korniş Provence, ülke, eklektizm ve klasik tarzda iç mekanlar için bir nimettir.

Çok daha uygun fiyatlı, fonksiyonel ve çok önemli yüklere bile dayanabilir – bunlar plastik kornişlerdir. Boyut, renk ve stilistik çözüm olarak değişir. Satışta hem duvar hem de tavan montajı modelleri vardır.

Metalden yapılmış kornişler son derece dayanıklı ve güzeldir. Klasikten moderne kadar hemen hemen her iç dekorasyona uygundur, yuvarlak veya dövülmüşlerdir ve esas olarak duvara monte edilirler. Bu tür ürünler genellikle karmaşık pencere açıklıkları için satın alınır.

Not!

Bugün en moda kornişler, metalin ahşap, cam veya plastiğe bitişik olduğu kombine tasarımlardır. Örneğin, bir metal korniş ahşap astarlara sahip olabilir ve yuvarlak perdelerin uçları cam veya dövme elemanlarla dekore edilebilir.