2020 için perde trendleri

2020 için perde trendleri

  1. Modern tasarımın gerçek perde trendleri
  2. Önümüzdeki sezon moda perde çeşitleri
  3. Perdeler için en yeni malzemeleri seçin
  4. Evinizin tasarımına son dokunuş
  5. Modern perde aksesuarları
  6. Salon Perdeleri 2020
  7. 2020 Perde trendleri
  8. 2020 İçin Perde kumaşları Trendi
  9. Motorlu Perdeler

2020 için perde trendleri

Düz renklerden veya yarı saydam veya opak, pamuklu veya keten motifli perdeler, odanızın dekorasyonunun temel bir aksesuarıdır: sadece gün ışığının girmesini engellemeden komşuların görünümünü önlemek için değil, aynı zamanda stil vermek için pencerelerinizi ve bu alanı, kişiliğinizi yansıtan arkadaşlarınız ve aileniz olsun çok önemli hale getirin. Bu nedenle, modern perdeler 2020’de koyu sarı tonları ve yeşil aralıkları ve kadife gibi malzemeleri içeren dekoratif trendlere yapışır.

Oda, dekoratif tarzınızı perdelerle yeniden teyit etmek için ideal alandır: örneğin ketende seçerseniz, şık ve rahat bir atmosfer yaratmaya katkıda bulunacaklar; ve onları baskılı pamukta seçerseniz, modern bir dokunuş verecektir.

Uyumlu bir dekorasyon elde etmek için, mobilya ve o alan için zaten seçilmiş olan stil ile birleşmeleri istenir, ancak 2020 sizi daha ileri gitmeye ve minderlerimize veya halılarımıza uymaları için aramaya davet eder veya sadece pencerelerinizin kahramanı

2020 Perde Eğilimleri

Dekorasyonu büyük değişiklikler gerektiren diğer dekoratif unsurlarla özelleştirmek mümkün olmadığında, perdeler alana uygun ana aksesuarlardan biridir. Bu nedenle, her yılın dekoratif trendlerinden kaçmazlar.

Bu yılın trendlerinden biri, alanı gizlemeden hem ışığı filtreleyen hem de mahremiyeti koruyan gizli bir perdenin yanı sıra renk ve özgünlük sağlayan dekoratif perdelerden yararlanmanıza izin veren çift veya üçlü perde çubuklarını seçmektir. oda.

Perde Renkleri

Doğa ve renkleri 2020’nin büyük perde trendleridir. Modern perdeler manzaraları, yeşillikleri, çiçekleri, kısacası, doğayı tüm genişliğinde yeniden yaratan her şeye devam eder. Perde kumaşlar, bu nedenle, yeşilliklere ve tüm nüanslarına yaslanır: fıstık yeşili, köknar yeşili, orman yeşili. Aynı şekilde, hardal rengi ve tüm tonları dünyayı, mineralleri ve gövdeleri çağrıştırır. Ve yılın mercanını, sualtı yaşamını ima eden pembe bir mercanı yaşayan yılın rengini unutamayız.

Perde malzemeleri ve baskılar

Malzemelere ve baskılara gelince, 70’ler geri döndü. Hardal, pişmiş toprak, pembe ve gri tonların kadife, geometrik şekiller ve parlak renklerin büyük çiçekleri hakimdir. Aşağıda size her trendin fikirlerini gösteriyoruz, böylece ilham alabilir ve size en uygun olanı seçebilirsiniz. damak zevki

Flora’dan ilham alan perdeler

2020’de tropikal veya çiçekli baskılara sahip perdeler hakimdir. Klasik veya çağdaş bir oda için mükemmeldir. Odanızdaki diğer dekoratif öğeler çok ayıksa, bu tür modern perdeler dekorasyonunuzu renkler ve dokularla tamamlar.

Geometrik ve organik baskılı perdeler

Odadaki perdeleri seçerken, genellikle iki şekilde ilerlersiniz. Birincisi en yaygın olanıdır: diğer dekorasyon aksesuarlarının rengine ve stiline bağlı olarak kumaşları seçin. İkincisi, ve bu yıl sizi davet ettiğimiz, odanın stilini, odanızın merkezinde sahne alacak bu modern geometrik baskı perdeleri gibi tamamen kontrast oluşturan bir unsurla tamamlamaya çalışmaktır.

Dünyadan ilham alan koyu ve koyu sarı tonları

Yılın büyük trendine paralel olarak, bu tonlar bir bitki örtüsü substratı olarak hizmet eden toprakları çağrıştırıyor. Ayık ama zarif bir alan istiyorsanız bu renkleri seçin.

Kadife perdeler

Kadife, 2020’nin en önemli malzemelerinden biridir. Kadife perdelerin seçilmesi, daha samimi ve romantik bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Artık perdelerinizi nasıl modernize edeceğinizi bildiğinize göre, onları değiştirmeye cesaret edebilir misiniz?