2005 yılından bu yana sektördeki iş deneyimimiz ile siz değerli müşterilerimize hak ettiğiniz hizmeti ve güveni sağlamayı ilke edinen Bera Perde Konacık Pamir İş Merkezinde başlayan hizmetine siz değerli müşterilerimize büyüyerek uygulama portföyünü artırarak daha konsept hizmet verebilmek için Ortakent, Midtown Alışveriş Merkezi karşısında şimdiki yerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Uzun yıllara dayanan sektördeki varlığı ile Bodrum'da faaliyet gösteren işletmemizde her türlü perdelik kumaş, döşemelik kumaş, duvar kağıdı ve dış mekan (gölgelendirme) sistemlerini bulabilirsiniz

Özgün renk ve tasarımlara sahip olan firmamız koltuk ve mobilyalarınızı evinizin tasarımına uygun şekilde döşüyor, perde seçimlerinde de yine bu bütünlüğe sahip olarak bol seçenekleri gururla sunuyoruz.

Misyonumuz, kalite yönetimiyle mutlu müşteri önceliğimizi siz değerli müşterilerimize yaşatmaktır.

Saygılarımızla

Bera Perde

Neden Biz

“👍Harikaaaa tasarımlar,enfes işçilik,zamanında teslimat ve güleryüz💖.”

Bayram

“Bera perdeye çok teşekkür ediyorum çok temiz bir iş çıkarttılar evime renk kattılar güvenilir bir işletme tavsiye ederim.”

Pınar

“Kaliteli ürün ve iyi fiyat garantisi ayrıca çok deneyimli hizmet.. Her ürün harika ve hızlı kurulum garanti… Her evin hakkı. Şiddetle tavsiye ediyorum.”

Ersan

“Bera Perde ekibine temiz ve titiz çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim. Saygılarımla..”

Alper

“Bera Perde ekibine temiz ve titiz çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim. Saygılarımla..”

Ece

“Bera Perde ekibine temiz ve titiz çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim. Saygılarımla..”

Sezgin

“Evimin tüm perdelerini Bera Perde yaptı.Orhan beye buradan tekrar teşekkür ediyorum.Kaliteli, kullanışlı ve görseli güzel olsun diyorsanız Bera Perde doğru adres🙏🏻.”

Erdal

“Evimizin korniş, fon ve tüllerini bera perdeye yaptırdık gerek satış ve gerekse satış sonrası ilgi, alaka, montaj saatine gösterdikleri titizlik , profesyonel yaklaşımları ile çok memnun kaldık. Bodrumda çok az firma ile bu kadar sorunsuz bir alışveriş yaptık Orhan Bey ve ekibine çok teşekkür ederiz”

Murat