Düğün indirimi 8%

2.000 ₺ veya daha fazla harcama yaptığınızda.

Kod:
ekstra8

Zip Perde Uygulamalarımız

Tüm Zip Perde ihtiyaçlarınıza en profesyonel çözümleri üretiyoruz.

Yaz aylarında sağladığı imkanlar oldukça geniştir. Öncelikle zararlı güneş ışınlarının içeriye ulaşmasını engellemektedir. Sahip olduğu teknoloji alt yapısıyla çok aşırı derece içerinin ısınmasını zorlaştırmaktadır. Bu durumda da klima gibi enerji üretimi yapan ürünleri gereksiz hale getirmektedir. Bununla birlikte toz, kir girişine de engel olmaktadır. İnce ve sağlam kumaş etkisiyle hiçbir şekilde yabancı madde girişine olanak tanınmaktadır. Bu özelliği ile sineklik görevi de görmektedir. Aynı zamanda yıpranma, sarkma, eskime, büzülme gibi durumların da olmasına imkan yoktur. Diğer perdeler ile kıyaslandığında çok sık bir şekilde yıkanma ihtiyacı da hissetmemektedir. Ayrıca çok uzun yıllar kullanıma uygun olmasından dolayı da her türlü garantiye sahiptir. Şeffaf Zip perde bununla birlikte sahip olduğu canlı renkler ile yaz için de tercih edilebilir olmaktadır.

Lütfen görselleri sayfayı aşağı kaydırarak izleyiniz.

  • Bera Perde Gölgelendirme Sistemleri Uygulamaları
  • Bera Perde Gölgelendirme Sistemleri Uygulamaları
  • Bera Perde Gölgelendirme Sistemleri Uygulamaları
  • Bera Perde Gölgelendirme Sistemleri Uygulamaları
  • Bera Perde Gölgelendirme Sistemleri Uygulamaları
  • Bera Perde Gölgelendirme Sistemleri Uygulamaları

Uygulama Videolarımız

Bodrumda yaşıyor, mekanınızı güzelleştirmek için  stor perde, zip perde, motorlu perde, jaluzi perde arayışındaysanız, yoğun bodrum güneşini gölgelendirme sistemleri ile filtrelemek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Zip Perde sistemleri dört mevsim konfor sağlamak için tasarlanmış edilmiş dış mekan gölgelendirme sistemleridir. Sistemin ana noktası, özel olarak tasarlanmış fermuar mekanizmasının, sistemin en önemli parçalarından biri olan endüstriyel kumaş veya film ile kaynak yapılarak süper-güçlü taban kapatma özelliğine sahip olmasıdır.
Zip Perde sistemleri mahremiyeti sağladığı gibi sizi yıllarca güneşe, rüzgâra, yağmura ve haşerelere karşı korur.

Motorlu Zip Perde Modelleri Fermuarlı Perde olarakta bilinmekle birlikte  kullanışlı modeli Motorlu Zip Perdelerdir. Motorlu Dış Mekan Perdesi olarak kullanılan ve Genellikle restorant ve cafe tarzı işletmelerin tercihi arasında yer alan Zip Perde modelleri olarak öne çıkmaktadır.

Zip Perdeler ev ve ticari mekânlar için tasarlanmış olup, tamamen açık havanın tadını çıkarmanız için tasarlanmıştır. Veranda, pencere, pergola, balkon vs. gölgeliği olarak montajlanabilir. Güneşin sıcaklığını pencere camları absorbe etmeden engellenmesi siz değerli müşterilerimize birçok avantaj sağlayacaktır.

Yukarıda görsellerde uygulamalarımızın bazıları örnek olarak verilmiştir. Üretim imkanlarımız sizin isteklerinize göre güncellenebilir.

2020 sezon trendi perdeler konusu da düşüncenize katkıda bulunabilir.

Haberdar olun

Sezona dair haberler için abone olabilirsiniz!

Sezon 2020

Görün