Düğün indirimi 8%

2.000 ₺ veya daha fazla harcama yaptığınızda.

Kod:
ekstra8

Motorlu Perde Uygulamalarımız

Tüm Motorlu Perde ihtiyaçlarınıza en profesyonel çözümleri üretiyoruz.

Motorlu perdeleri diğer perdelerden ayıran özelliklere kısaca değinecek olursak, motorlu perde sistemleri doğrudan kullanıcının müdahalesine gerek kalmadan kumanda vasıtası ile otomatik olarak çalışırlar. Bu durumda uzaktan kumanda ile oturduğunuz yerden veya bulunduğunuz noktadan bir yada birden çok perdenizi, perdenizin mekanizmasına göre yana açabilir veya yukarı aşağı hareket ettirebilirsiniz.

Lütfen görselleri sayfayı aşağı kaydırarak izleyiniz.

  • Bera Perde Motorlu Perde Uygulamaları
  • Bera Perde Zip Perde Uygulamaları
  • Bera Perde Zip Perde Uygulamaları
  • Bera Perde Zip Perde Uygulamaları
  • Bera Perde Zip Perde Uygulamaları
  • Bera Perde Zip Perde Uygulamaları

Uygulama Videolarımız

Bodrumda yaşıyor, mekanınızı güzelleştirmek için  stor perde, zip perde, motorlu perde, jaluzi perde arayışındaysanız, yoğun bodrum güneşini gölgelendirme sistemleri ile filtrelemek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Motorlu bir sistem seçmeden önce kontrol edilmesi gereken noktalar:
1. Motorlu hale getirmek istediğiniz perdeler ne kadar ağırlığındadır? En fazla 60 kg ağırlığa kadar perdeler kullanabilirsiniz.
2. perdelerinizin genişliği ve tarzı nelerdir? Maksimum 12 metreye kadar farklı stillerde (düz veya pilili) perdeler kullanabilirsiniz.
3. Ne tür bir açılışınız var? Merkezi bir açıklık mı yoksa yanlardan açılan bir açıklık mı?
4. Perdenizi hangi taraftan kurmak istiyorsunuz? Sol veya sağ?
5. Yakınlarda bir güç kaynağı var mı? Motorların evin elektrik sistemine bağlanması gerekecektir. Zip Perdeler ev ve ticari mekânlar için tasarlanmış olup, tamamen açık havanın tadını çıkarmanız için tasarlanmıştır. Veranda, pencere, pergola, balkon vs. gölgeliği olarak montajlanabilir. Güneşin sıcaklığını pencere camları absorbe etmeden engellenmesi siz değerli müşterilerimize birçok avantaj sağlayacaktır.

Yukarıda görsellerde uygulamalarımızın bazıları örnek olarak verilmiştir. Üretim imkanlarımız sizin isteklerinize göre güncellenebilir.

2020 sezon trendi perdeler konusu da düşüncenize katkıda bulunabilir.

Haberdar olun

Sezona dair haberler için abone olabilirsiniz!

Sezon 2020

Görün