Düğün indirimi 8%

2.000 ₺ veya daha fazla harcama yaptığınızda.

Kod:
ekstra8

Gölgelendirme Sistemi Uygulamalarımız

Gölgelendirme Sistemleri - Pergule Uygulamalarımız
Hareketli/katlanabilir veya ayarlanabilir açılı alüminyum güneş kırıcı paneller, açık havada doğal hava akışı ve ayrıcalıklı bir yaşam kalitesi sunarken, tüm hava koşullarına karşı açık alanların kullanımına olanak sağlar.

Opsiyonel LED aydınlatma seçeneği ve gizli aydınlatmadaki RGB renk dönüşümleri, açık alanlara lüks ve şık görünüm katar. Ayrıca "dimmer" opsiyonu sayesinde ortama göre ışık yoğunluğu ayarlanabilir.

Sistem çevresine uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen dikey hareketli cam sistemi, otomatik dikey perde sistemi veya sürgülü cam sistemi entegre edilerek dış mekanların her türlü mevsim koşullarına karşı kış bahçesi konforunda ve bağımsız dış yaşam alanı standartlarında değerlendirilmesine olanak sağlar.

Dört mevsim konfor, ergonomi ve estetik sağlayan pergole tente, branda uygulamalarımızı burada izleyerek öngörü edinebilirsiniz.

Lütfen görselleri sayfayı aşağı kaydırarak izleyiniz.

  • Bera Perde Gölgelendirme Sistemleri Uygulamaları
  • Bera Perde Gölgelendirme Sistemleri Uygulamaları
  • Bera Perde Gölgelendirme Sistemleri Uygulamaları
  • Bera Perde Gölgelendirme Sistemleri Uygulamaları
  • Bera Perde Gölgelendirme Sistemleri Uygulamaları
  • Bera Perde Gölgelendirme Sistemleri Uygulamaları

Uygulama Videolarımız

Bodrumda Yaşıyor, Mekanınızı Güzelleştirmek İçin  Gölgelendirme Sistemi Arayışındaysanız, Yoğun Bodrum Güneşini Gölgelendirme Sistemleri İle Filtrelemek İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Gölgelendirme Sistemi Uygulamalarımız  terasınızın üzerinde bağımsız olarak mı yoksa bir evin duvarına mı bağlı olduğuna karar verdiniz. Üretim santimetreye kadar gerçekleşir.

Gölgelendirme Sistemi Uygulamalarımız ile eviniz için oturma odası olması anlamına gelmekle birlikte örneğin teras seçiminizde zeminde hiçbir ısı birikmediği için güneş koruması sağlar, bu durum bir altta olan odaların gündüz birikmiş ısının gece odalardaki ısının termos etkisinden uzak tutulması anlamına geliyor.
İdeal olarak yağmura dayanacak ve çatıyı yan direklerden görünmez bir şekilde boşaltacak şekilde donatılmıştır. Çıtalar tam otomatik olarak hareket eder ve bir uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Böylece güneş ışığının yönünü ve yoğunluğunu kendiniz yönlendirebilir ve filtreleyebilirsiniz. Duvarlarda kaldırılabilen ve indirilebilen isteğe bağlı güneşlikler ile rüzgara karşı korunurlar, ancak şeffaf pencereler güneş ışığının geçmesine izin verir. Akşamları, çıta tavanının sütunlarına LED ışıklar takılabilir. Bu şekilde istediğiniz atmosferi istediğiniz zaman oluşturabilirsiniz.

Kışın bile güvenli koruma
Diğer çıta çatılarının başarısız olduğu yerlerde, çıta çatılarımız, çatıda kalan kar için çok yüksek bir yük taşıma kapasitesine sahiptir. Bu şekilde çıtaları kışın kapalı tutabilir ve örneğin nesneleri içeride saklayabilirsiniz. Ayrıca kışın terasınızda zaman geçirmek istiyorsanız, istenen ısıyı üretmek için çıta çatınızı ısıtma elemanları ile donatmaktan mutluluk duyarız.

Yukarıda görsellerde uygulamalarımızın bazıları örnek olarak verilmiştir. Üretim imkanlarımız sizin isteklerinize göre güncellenebilir.

2020 sezon trendi perdeler konusu da düşüncenize katkıda bulunabilir.

Haberdar olun

Sezona dair haberler için abone olabilirsiniz!

Sezon 2020

Görün